Нарада з питань розроблення Програми комплексного відновлення Чернігівської області

12 березня в приміщенні Агенції регіонального розвитку відбулася нарада з питань розроблення Програми комплексного відновлення Чернігівської області в частині охорони навколишнього природного середовища, до якої долучилися представники Екоінспекції: начальник Державної екологічної інспекції у Чернігівській області Сергій ЖУК, перший заступник начальника Валентина ДЗЮБА та заступник начальника Олег ТРЕЙТЯК.

Під час засідання учасники визначили низку перспективних заходів та принципів, спрямованих на відновлення природи та розвиток екологічної сфери в регіоні, детально проаналізували поточний стан навколишнього середовища, враховуючи військові дії, які досі тривають на території  України. Крім того, учасники  наголосили про екологічні збитки, завдані довкіллю в результаті цих дій, та обговорили основні заходи щодо ліквідації наслідків військової агресії. Окрема увага була приділена впровадженню інноваційних технологій екологічного спрямування під час відновлення критичної інфраструктури та інших об’єктів.

Заходи, які обговорювалися під час наради, мають за мету не лише відновлення природи та зменшення впливу на навколишнє середовище, а й створення умов для сталого економічного розвитку регіону. Впровадження цих заходів вимагатиме спільних зусиль владних структур, бізнесу та громадськості з метою забезпечення екологічної безпеки та сталого розвитку Чернігівської області.
ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці