Про відновлення річок Сейм і Десна після забруднення органічними сполуками в 2024 році

Про відновлення річок Сейм і Десна після забруднення органічними сполуками в 2024 році розповіла в інтерв’ю журналістам інформаційно-новинного порталу «ЧЕline» перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області – Валентина ДЗЮБА.

«Ми контролюємо періодично в межах екозагрози, зазвичай люди звертаються. І взагалі проводимо контроль стану перевищення нормованих показників, нічого не фіксується, кисень у нормі. Відбирали вчора проби в річці Сейм у місті Батурин, також Велике Устя Корюківського району, де фіксувалося надходження забруднень у річці Сейм, і Боромики, і в місті – це пляж «Золотий берег». Це певні точки, в яких ми фіксуємо динаміку забруднення. Зараз ситуація позитивна, все в межах нормованих показників. Стосовно якісного складу та властивостей природних вод – зараз вода чиста. Щодо вилову риби, то обмежень, пов’язаних із тією ситуацією, що фіксувалася щодо забруднення, зараз немає.»,- Валентина ДЗЮБА, перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.

Більш детально https://cheline.com.ua/chelinetv/suspilstvo-video/richki-sejm-i-desna-vidnovlyuyutsya-pislya-zabrudnennya-organichnimi-spolukami-v-2024-rotsi-video-447176?fbclid=IwY2xjawIYMYdleHRuA2FlbQIxMQABHXMKTmDUyN-y3qqULBgaMlWrLWV_Wzgt4Vpon2oGeKcAzkiqKbRIuYKRmA_aem_VuBxQkEoGf-TmzmXgsIK3Q

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці