Чернігівщина: знищено сухостійні дерева сосни звичайної

На виконання Плану спільних заходів щодо забезпечення охорони навколишнього природного середовища і контролю за використанням природних ресурсів на території Чернігівської області в 2021 році працівниками Державної екологічної інспекції у Чернігівській області спільно із представниками прикордонного оперативно-розшукового відділу Чернігівського прикордонного загону виявлено незаконну рубку сухостійних дерев породи сосна звичайна. Рубка здійснена мешканцями смт Ріпки на землях лісового фонду ДП «Добрянське лісове господарства».

На місце виявленої незаконної рубки викликано слідчо-оперативну групу відділення поліції №2 (смт Ріпки) ЧРУП ГУНП в Чернігівській області, якою проведено огляд місця події. Комісійно заміряні діаметри пнів зрубаних дерев та  складено польову перелікову відомість.

Сума збитків становить понад 74 тис. грн.

Матеріали, складені за результатами заходу, направлено поліції для долучення їх до розпочатого кримінального провадження, проведення слідчих дій щодо притягнення причетних осіб до відповідальності та відшкодування збитків, завданих державі.

 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці