Чернігівщина: виявлено численні порушення правил полювання

В області триває сезон полювання на хутрових і копитних звірів, тому контролюючі органи не полишають здійснювати рейдові заходи.

Так, в ході заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства, проведених працівниками Державної екологічної інспекції у Чернігівській області спільно з представниками поліції лише на минулому тижні, в мисливських угіддях Чернігівщини виявлено 10 порушень правил полювання.

На  мисливців за порушення правил полювання складено протоколи за ч.1 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція частини цієї статті передбачає накладення на громадян штрафу розміром до 1020 гривень. 

Вилучено дві одиниці мисливської зброї,  яку передано на зберігання до районного відділення поліції.

Тож, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища звертаються до мисливців з проханням дотримуватися вимог природоохоронного законодавства та нагадують про документи, які ті зобов'язані мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання. Це:

-         посвідчення мисливця;

-         щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

-         дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);

-         відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;

-         паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.

  

 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці