УВАГА ВАКАНСІЯ!

Оголошується відбір на посади:

- Заступник начальника відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами -  старшого державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області (категорія Б).

Посадовий оклад – 7100 грн., надбавки, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

- Начальник відділу організаційно-аналітичної діяльності, документування, взаємодії з громадськістю та ЗМІ (категорія Б).

Посадовий оклад – 7500 грн., надбавки, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Призначення на посаду строкове - на період дії воєнного стану.

Вимоги до кандидатів:

- Вища освіта ступеня не нижче магістра;

- Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років;

- Вільне володіння державною мовою.

Перелік документів, які необхідно надати кандидатам:

- резюме встановленого зразка відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25 березня 2016 року № 246, (далі — постанова КМУ №246) або ж взагалі — надіслати заповнену особову картку встановленого зразка.

Документи можна подати з 14-00 29 червня 2022 року по 16-00 04 липня 2022 року на електронну адресу: ekocadrychn12@ukr.net.

Додаткову інформацію можна отримати у Костюченко Ірини Володимирівни – завідувача сектору  управління персоналом за телефоном (0462) 677-964.

 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці