Відкриття сезону полювання поки не на часі

Незважаючи на діючу в області заборону на проведення полювання, введену рішенням Ради оборони області від 13.06.2022, трапляються прикрі випадки ігнорування недобросовісними громадянами встановлених обмежень, пов’язаних з військовим станом.

 

На минулому тижні, 02 листопада 2022 року, єгерською службою одного із мисливських господарств області під час охорони угідь на території Чернігівського району поблизу смт. Десна, затримано громадянина з мисливською зброєю без будь-яких дозвільних документів. На щастя, горе-мисливець не встиг нічого вполювати. За порушення вимог чинного законодавства на порушника складено адміністративний протокол за частиною першою статті 85 КУпАП та передано на розгляд до Державної екологічної інспекції у Чернігівській області. За результатами розгляду справи на порушника накладено стягнення у вигляді штрафу в межах санкції статті.

 

До уваги громадян та мисливців, у зв’язку з воєнним станом в країні через агресію РФ, відкриття сезону полювання поки не на часі і по зрозумілим причинам відкладається на невизначений термін.

 

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області вкотре закликає громадян у цей важкий для країни час, не нехтувати встановленими заборонами, не порушувати їх, та дотримуватися чинного природоохоронного законодавства.

Разом ми сильні і неодмінно переможемо. Слава Україні !!!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці