Показник пожеж в природних екосистемах Чернігівщини за минулий тиждень – 11

За інформацією Управління ДСНС України у Чернігівській області упродовж минулого тижня вогнеборцями ліквідовано 11 пожеж в природних екологічних системах.  

У зв’язку з цим  Державна екологічна інспекція у Чернігівській області  вкотре звертається до громадян та закликає зважати на правила пожежної безпеки у приватному секторі, на територіях лісових масивів та біля торфовищ.

Нагадуємо про існуючі вогняні небезпеки. У літній період найменша іскра чи викинутий недопалок можуть призвести до масштабного загорання. Дим, який виникає внаслідок горіння, вивільнює отруйні для органів дихання речовини, викликає алергічні захворювання, завдає шкоди навколишньому середовищу. Пожежі в екосистемах нищать поверхневий шар ґрунту, вбивають  найуразливіших «представників» фауни: комах, пташок, зайчат інших живих організмів.

 Памятайте, що природні фактори створюють додаткову небезпеку утворення вогневих осередків. Тож будьте обачними у поводженні з вогнем, не провокуйте пожежонебезпечних ситуацій, бережіть власне життя та природні скарби нашого краю!

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці